Již v roce 2007 jsme zahájili podnikání ve stavebnictví, převážně týkající se suché výstavby. V dalších letech jsme postupně rozšiřovali rozsah prováděných prací v dalších souvisejících odvětvích, například pokládka podlahových krytin a montáž interiérových dveří. Realizovali jsme stále větší a větší zakázky, řádově v rozsahu do cca 5 mil. Kč.

V roce 2016 jsme založili firmu VIKTORIN STAFA s.r.o., která navazuje na předchozí realizace, získává zastoupení pro živnostenské oprávnění na Provádění staveb, jejich změn a odstraňování v pozemním stavitelství. Dále rozšiřujeme portfolio poskytovaných služeb v oblasti stavebnictví. Máme několik certifikací a účastníme se pravidelně proškolení pracovníků, aby naše znalosti v uvedených oborech byly co nejaktuálnější.

Spolupracujeme také s dalšími firmami, se kterými se podílíme na našich zakázkách, abychom byli schopni zajistit komplexní realizaci stále větších zakázek. Stavební materiály odebíráme od renomovaných dodavatelů, aby byla zajištěna kvalita provedených konstrukcí.